Co léčíme

Zeptejte se nás

 • Asi jednou až dvakrát týdně mívám krev na toaletním papíře. Dělají to hemeroidy?

  Krvácení z konečníku bývá nejčastěji z hemoroidálních uzlů. Je ale důležité odborným vyšetřením vyloučit jinou příčinu zdroje krvácení a to zejména nádor. Po upřesnění diagnózy, budou-li krvácet hemoroidy, Vám navrhneme nejvhodnější a nejcitlivější způsob jejich bezbolestného ošetření. Obraťte se na nás, rádi Vás vyšetříme a ošetříme.

 • Našla jsem si bulku v prsu. Co mám dělat?

  Nikdy nečekejte, jestli nezmizí sama. Každá bulka neznamená zhoubný nádor, ale je třeba vždy rakovinu vyloučit nebo alespoň diagnostikovat v časném stadiu, kdy je velmi dobře léčitelná.

  Ihned vyhledejte specializované pracoviště a lékaře s dlouholetou praxí v tomto oboru. Proto se obraťte na nás.

 • Jak se k Vám objednám?

  V ordinační hodiny zavolejte na naší kliniku, sestřička Vám odpoví na veškeré dotazy a domluví vyhovující termín návštěvy. Můžete nám také zaslat e-mail. Rádi Vám obratem odpovíme, nabídneme naše služby a termín návštěvy. Stane-li se, že v ordinační hodiny ihned telefon nezvedáme, zavolejte prosím později – právě ošetřujeme klienta.

 • Od vyprázdnění stolice, která byla tuhá mám po každé další stolici intenzivní píchavou bolest v konečníku a na papíře kapku čerstvé krve. Bojím se bolesti při vyprazdňování i vyšetření. Pomůžete mi?

  Podle Vašeho popisu se jedná o akutní řitní trhlinu, která je velice bolestivá a kontaktně krvácí. Nepochybně Vám pomůžeme. Provedeme šetrné vyšetření k stanovení diagnózy a podle nálezu Vám navrhneme optimální moderní nebolestivou léčbu. Nemusíte dále trpět bolestí při každé stolici, objednejte se k nám.

 • Mění se mi mateřské znaménko (pigmentový névus). Co mám dělat?

  Pokud pozorujete změnu barvy znaménka, rychlý růst velikosti, svědění či krvácení, neprodleně vyhledejte specializované pracoviště. Zde vás zkušený lékař vyšetří, včetně dermatoskopem. Proto se obraťte na nás. Pokud bude indikováno chirurgické odstranění ložiska, výkon neprodleně provedeme.

 • Udělala se mi bolestivá, namodralá boulička u konečníku velká asi jako hrášek. Jde s tím něco udělat?

  Téměř s jistotou máte takzvanou perianální trombózu. Došlo k vytvoření krevní sraženiny v zevním hemoroidu, která vede k otoku a bolesti. Navštivte nás co nejdříve. Vyšetříme Vás a drobným chirurgickým zákrokem v lokální anestezii problém vyřešíme.